Головна Про нас
Приватне акціонерне товариство «Енергоконструкція» засноване в 2001 році є правонаступником Виробничого об'єднання «Укренергоконструкція», яке було створено в далекому 1979 році і включало в собі низку заводів електроенергетичного спрямування.

Працюючи на ринку вже понад 50 років, ми продовжуємо тримати лідерство на ринку завдяки сильній нормативно-технічній, конструкторсько-технологічній та виробничій базах, ми постійно вдосконалюємо виробництво шляхом упровадження нових методів і розробок для підвищення якості та надійності випускаємої продукції, ми слідкуємо за змінами у виробництві залізобетону, приймаємо активну участь у становленні нового розвитку в сфері енергетики, досягаємо разом з Вами стабільності та конкурентоспроможності, ми працюємо для Вас, ми працюємо на благо України!

Тому сьогодні ПрАТ «Енергоконструкція» є фаворитом високої якості продукції, має репутацію надійного партнера по виробництву і постачанню залізобетонних конструкцій.

Маємо надію, що подорож нашим сайтом буде цікавою та інформативною, допоможе Вам отримати відповіді на нагальні питання і, в майбутньому, забезпечити довгострокову співпрацю з нами.